Miejsce do medytacji w Krakowie

pytania o sangi - oraz nawiązanie kontaktu z ludźmi - w różnych miastach

Moderator: Har-Dao

Awatar użytkownika
gosiaedinburgh
Posty: 3
Rejestracja: pt lip 26, 2013 20:59
Płeć: kobieta
Tradycja: Theravada

Miejsce do medytacji w Krakowie

Nieprzeczytany post autor: gosiaedinburgh »

Cześć Wszystkim

W Krakowie zebrała się grupa osób które chciały by medytować razem w Tradycji Therawady. Mamy jednak
duży problem bo nie możemy znaleźć sali dla siebie. Na Stradomskiej jest już komplet i nikogo nowego już nie upchną.
Jeśli wiecie o jakimś miejscu które było by odpowiednie proszę piszcie.

Pozdrawiam
Gośka
Mayka
Posty: 19
Rejestracja: ndz sty 04, 2015 11:53
Płeć: kobieta
Tradycja: theravada (lankijska)

Re: Miejsce do medytacji w Krakowie

Nieprzeczytany post autor: Mayka »

Jak sie z Wami skontaktowac? Bardzo chetnie bym sie dolaczyla!
Nie mysleliscie nad wynajmowaniem sali, np. w jakims domu kultury? Jezeli jest to jakas wieksza grupa osob, moznaby sie skladac i wychodziloby raczej tanio. Ludzie przygotowujacy sie na ASP wynajmuja tak czasami sale razem z modelami do cwiczen z aktu.
W tygodniu korzystaliby z niej inni ludzie (muzycy, rysownicy itp) wiec nie daloby sie jej zaadaptowac stricte do celow medytacyjnych, ale to zawsze cos… Moznaby tez popytac w szkolach czy nie istnialaby mozliwosc korzystani z jakiejs klasy w godzinach wieczornych, nie mam pojecia jak to funkcjonuje ale niektore szkoly sztuk walki z tego co mi wiadomo organizuja sobie w ten sposob sale gimnastyczne.
Awatar użytkownika
gosiaedinburgh
Posty: 3
Rejestracja: pt lip 26, 2013 20:59
Płeć: kobieta
Tradycja: Theravada

Re: Miejsce do medytacji w Krakowie

Nieprzeczytany post autor: gosiaedinburgh »

Cześć Mayka

Kontakt do nas to:
theravada.krakow@gmail.com

Padła już propozycja wynajęcia sali w szkole ale nie jestem pewna czy to dobry pomysł. Musimy pamiętać ze to musi być miejsce gdzie będziemy mogli zostawić swoje poduszki+maty do medytacji, książki. Nie jestem pewna czy szkoła by się do tego nadawała i miała dobrą energie do medytacji ale w ostateczności nie wykluczam takiej opcji.

Trochę się ruszyło w tym temacie pojawiły się osoby które chcą pomóc, nie jest źle ja sam będę rozmawiała z 3 osobami odnośnie sali. więc trzymajcie kciuki :)

Ale bądźcie czujni jak Wam coś wpadnie w uchu dawajcie znać :)

Gosia :serce:
Awatar użytkownika
gosiaedinburgh
Posty: 3
Rejestracja: pt lip 26, 2013 20:59
Płeć: kobieta
Tradycja: Theravada

Re: Miejsce do medytacji w Krakowie

Nieprzeczytany post autor: gosiaedinburgh »

Cześć Wszystkim

Udało się znaleźć miejsce. Wszystkich zapraszam na pierwsze siedzenie, które poprowadzi Piotr Jagodziński.
Spotykamy się na ul. Smoleńsk 22/22 w sobotę 07/03/2015 o godzinie 18:00.

więcej informacji na mail: theravada.krakow@gmail.com

Pozdrawiam
Gosia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt”