Pudża za naszą sangę w Menri - 8 lutego - inicjatywa Elizy

dyskusje i rozmowy

Moderator: kunzang

trinle33
Posty: 10
Rejestracja: śr cze 18, 2008 21:16
Lokalizacja: okolice Wa-wy
Kontakt:

Pudża za naszą sangę w Menri - 8 lutego - inicjatywa Elizy

Nieprzeczytany post autor: trinle33 »

Cytuję fragment listu od Elizy Bukowskiej
Menri, 2008 01 25

e-mail: fotomorgana@poczta.fm ,

...
Pewnie wiecie, ze trwają przygotowania do wielkiej uroczystości związanej z (może urodzinami) HH. Taka ceremonia odbywa się tylko raz w życiu Abota i jest bardzo:) Od kilku tygodni mnisi coś tam dłubią ale nie wiadomo co a my tu mamy głównie wieści z Europy i Stanów:) Z tego co wypytałam Ponlopa Rinpoche będą błogosławione leki/zioła, wszystko ma związek z HH. Od 27do 8lub 10 będą w dzień i w nocy odczyniać, a my też będziemy chodzić w kółko i odczyniać mantrując.

Po wielotygodniowych negocjacjach ustaliło się, ze pudza za naszą sangę bedzie wkluczona do tej ceremonii. Nie bedzie to pudza-pudza ale w zaistniałych okolicznościach przyrody nie ma sensu robic Pudży. Ogólnie wygląda to tak, że ofiara pójdzie na ta ceremonie i to zadziała:) Jesli wciąz chcecie robic pudze w tym samym czasie, to najlepszy dzień wypada 8lutego.
Za dwa dni wygasa mi internet i nie będę go "przedłużać" ale jak będzie cos ważnego związanego z tematem to dam znać.

Jaruś, czy Ty mi możesz coś załatwić? Potrzebuje te wizerunki, które były dostępne w czasie odosobnienia z Khenpo Rinpoche w 2008. Nie pamiętam jaki był tytuł odosobnienia ale powiedzmy, ze 5 Rodzin Buddów. No i tych tych buddów wraz ze zjednoczonymi partnerkami sprzedawali w bardzo ładnym wydaniu. Możesz mi to? i jeszcze nagrania do tego retritu i do Sziang Sziung Nyndro co ostatnio z Ponlopem Rinpoche. Za obydwa mam zapłacone.I jeszcze dobrej jakości wizualizacje z 3 buddami do Poła-co?:) Te wszystkie obrazki to na prezent dla Gesze co pomógł w zw z naszą pudzą-nie pudżą.

Nie wiem czy wysyłałam adres MENRI GUEST HOUSE
POST OFFICE KOTLA PANJOLA, OACHGHAT 173223 NEAR SOLAN, SIRMOUR DISTRICT, HIMACHAL PRADESH, INDIA
...

PS
Kochani nie byłem na tym retricie, będę wdzięczny jak mi pomożecie zorganizować, gadżety o które prosi Eliza.

Pozdrawiam
Jarek
jcybulski@op.pl
kom 668 112 708
Awatar użytkownika
kunzang
Admin
Posty: 12729
Rejestracja: pt lis 14, 2003 18:21
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon
Lokalizacja: zantyr

Re: Pudża za naszą sangę w Menri - 8 lutego - inicjatywa Elizy

Nieprzeczytany post autor: kunzang »

Witam
trinle33 pisze:Cytuję fragment listu od Elizy Bukowskiej
Menri, 2008 01 25

e-mail: fotomorgana@poczta.fm ,
Uzgodniłeś z Elizą publiczna publikację namiarów na Nią - wyraziła na to zgodę? Czy wyraziła także zgodę na publiczna prezentację swego listu?

Pozdrawiam
kunzang
.
dane :580:
trinle33
Posty: 10
Rejestracja: śr cze 18, 2008 21:16
Lokalizacja: okolice Wa-wy
Kontakt:

Re: Pudża za naszą sangę w Menri - 8 lutego - inicjatywa Elizy

Nieprzeczytany post autor: trinle33 »

kunzang pisze:Witam
trinle33 pisze:Cytuję fragment listu od Elizy Bukowskiej
Menri, 2008 01 25

e-mail: fotomorgana@poczta.fm ,
Uzgodniłeś z Elizą publiczna publikację namiarów na Nią - wyraziła na to zgodę? Czy wyraziła także zgodę na publiczna prezentację swego listu?

Pozdrawiam
kunzang
Tak kochany uzgodniłem, ale dzięki za czujność !
W kwestiach technicznych proszę raczej o mail, telefon lub message, bo nie wnosi to nic do sprawy.

Pa
Awatar użytkownika
kunzang
Admin
Posty: 12729
Rejestracja: pt lis 14, 2003 18:21
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon
Lokalizacja: zantyr

Re: Pudża za naszą sangę w Menri - 8 lutego - inicjatywa Elizy

Nieprzeczytany post autor: kunzang »

Witam

Na prośbę Elizy, Jej telefon został usunięty. Prośba by nie dzwonić do Niej obecnie.

Pozdrawiam
kunzang
.
dane :580:
Awatar użytkownika
kunzang
Admin
Posty: 12729
Rejestracja: pt lis 14, 2003 18:21
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon
Lokalizacja: zantyr

Re: Pudża za naszą sangę w Menri - 8 lutego - inicjatywa Elizy

Nieprzeczytany post autor: kunzang »

Witam
sosnowiczanin pisze:Pozdrawiam Elizę !!! bardzo bardzo !
Jest nieźle :) Bardzo liczę na to, że na bieżąco będzie opisywać co się z Nią dzieje /ma do tego dryg/. Powstaje /w bólach ;) / blog grupy warszawskiej Garudy i tam pojawią się /liczę na to/ Jej relacje.

Pozdrawiam
kunzang
.
dane :580:
Awatar użytkownika
kunzang
Admin
Posty: 12729
Rejestracja: pt lis 14, 2003 18:21
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon
Lokalizacja: zantyr

Re: Pudża za naszą sangę w Menri - 8 lutego - inicjatywa Elizy

Nieprzeczytany post autor: kunzang »

Witam
Eliza pisze:Retrit trwa. Myślę, ze mozecie sie przyłączyć już teraz i recytować mantre Phurby medycyny:
SO OM BA ŁA DE NA HUNG RA SA JA NA JU DRANG DU TSI OM HUNG SO THA
Tutaj mantra krąży nieprzerwanie 24 godziny na dobe- wewnątrz
Gompy,wokół niej wokół klasztoru=wszędzie. Tak bedzie do dnia w ktorym otrzymamy łang czyli 8 lub 9 luty. Ten dzień własnie jest najlepszy do zrobienia Pudzy, tylko nie umiem powiedzieć którego dnia ona będzie-nikt nie jest pewien.. Może zapytam HH..ale nie obiecuje bo mam szlaban:)
Jeśli nie, to tuz przed powinno być wiadomo i wtedy dam znać.
Ostatnio wszelkie łangi i inicjacje zaczynały się ok 11.oo (a właściwie "coś" juz sie działao bladym switem. Np robiliśmy korę wraz z całym świętym orszakiem od wschodu klasztoru począwszy i tak przez 4 kierunki świata na Gompie w centrum skończywszy, a modłom i tańcom nie było końca..
Chyba jest coś koło 4,5h różnicy czasu miedzy Indiami i Pl to może rankiem uda się Wam zebrać.
Nie będe sie rozpisywać co tu sie dzieje, bo nie mam pojęcia i wygląda, ze nikt nie ma. Prawdopodobnie Gesze, którzy robią cała ceremonie wiedza, ale sa poza zasiegiem do końca (10 luty)
Na zdjeciach mozecie zobaczyć co jest zewnętrznym centrum ceremonii. Z tego co wiem i widziałam wewnatrz znajduje sie mandala, ktora była zmieniana (ponoc wielokrotnie).
Na razie to tyle. Pozdrawiam ciepło
Elisa
Eliza stała się użytkownikiem tego forum, tak więc zapewne dalsze informacje będzie już przekazywać sama.

Pozdrawiam
kunzang
.
dane :580:
Eliza

Re: Pudża za naszą sangę w Menri - 8 lutego - inicjatywa Elizy

Nieprzeczytany post autor: Eliza »

Tasi delek z Menri
Lang będzie jutro (9.luty)
Nikt nie zna godziny, ale prawie pewne ze rano (może 7.30). Prawdopodobnie zajmie to pół dnia, a oficjalne zakończenie będzie następnego dnia. Nawet jeśli u Was jest to blady świt, zachęcam do się przyłączenia.
Pozdrawiam bardzo
do jutra
El
Awatar użytkownika
jerez
ex Moderator
Posty: 993
Rejestracja: wt lut 24, 2004 14:30
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pudża za naszą sangę w Menri - 8 lutego - inicjatywa Elizy

Nieprzeczytany post autor: jerez »

do jutra :)

tak gwoli ścislosci to te 4,5 h roznicy to na + czy na - od naszej godziny licząc??

pozdrawiam
mat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Buddyzm Bon”