Ośrodek w górach

dyskusje i rozmowy

Moderator: kunzang

DroL

Ośrodek w górach

Nieprzeczytany post autor: DroL »

Witam wszystkich ...Słyszałem,że istnieje ośrodek odosobnieniowy bon w beskidzie, czy ktoś może udzielić mi informacji na ten temat. :niepewny:
Awatar użytkownika
kunzang
Admin
Posty: 12729
Rejestracja: pt lis 14, 2003 18:21
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon
Lokalizacja: zantyr

Re: Ośrodek w górach

Nieprzeczytany post autor: kunzang »

Witamy na forum DroL :)
DroL pisze:Witam wszystkich ...Słyszałem,że istnieje ośrodek odosobnieniowy bon w beskidzie, czy ktoś może udzielić mi informacji na ten temat. :niepewny:
Takiego oficjalnego ośrodka w ramach sangi garuda nie ma - może w ramach którejś z pozostalych sang yungdrung bon?... A może chodzi o ośrodek ''Paldenling'' wspólnoty dzogczen? http://dzogczen.pl

Pozdrawiam
kunzang
.
dane :580:
DroL

Re: Ośrodek w górach

Nieprzeczytany post autor: DroL »

Z tego co wiem to w informatorze GARUDY swego czasu pojawiło się ogłoszenie o poszukiwaniu opiekuna do ośrodka w beskidzie(?)
Awatar użytkownika
kunzang
Admin
Posty: 12729
Rejestracja: pt lis 14, 2003 18:21
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon
Lokalizacja: zantyr

Re: Ośrodek w górach

Nieprzeczytany post autor: kunzang »

Witam
DroL pisze:Z tego co wiem to w informatorze GARUDY swego czasu pojawiło się ogłoszenie o poszukiwaniu opiekuna do ośrodka w beskidzie(?)
Tak, ale to chodziło o ośrodek wspólnoty dzogczen, który poszukiwał rezydenta.

Pozdrawiam
kunzang
.
dane :580:
DroL

Re: Ośrodek w górach

Nieprzeczytany post autor: DroL »

Dziękuję...jednak to trochę smutne,że oprócz Wilgi nie istnieje w polsce żadne miejsce gdzie można odbyć odosobnienie.Czy nie jest to tak, że nie ma tak naprawdę osób gotowych do odbycia takiego odosobnienia. Czy jest na forum ktoś kto odbył dłuższe odosobnienie ?
Awatar użytkownika
kunzang
Admin
Posty: 12729
Rejestracja: pt lis 14, 2003 18:21
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon
Lokalizacja: zantyr

Re: Ośrodek w górach

Nieprzeczytany post autor: kunzang »

Witam
DroL pisze:Dziękuję...jednak to trochę smutne,że oprócz Wilgi nie istnieje w polsce żadne miejsce gdzie można odbyć odosobnienie.
Och... to żaden problem ;) Wystarczy, że zakupisz ziemię np w Beskidzie, wybudujesz domki odosobnień i będziesz utrzymywał to miejsce odosobnień. Nie musisz to być personalnie Ty, mogą to być sponsorzy znalezieni przez Ciebie.

Pewnie możesz odbyć odosobnienie np w ośrodku wspólnoty dzogczen - po prostu napisz do nich, dogadaj się co do zasad itd...

Pozdrawiam
kunzang
.
dane :580:
Awatar użytkownika
pawel
Posty: 1271
Rejestracja: czw sie 30, 2007 21:55
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Dzogczen Longsal/ZhangZhungNG
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ośrodek w górach

Nieprzeczytany post autor: pawel »

osrodków w Polsce jest wiele, choc nie-bon
np. osrodek Kagyu w Grabniku, ośrodek Czime Rigdzina (nie pamiętam gdzie)
Niebo nie jest niebieskie, kolor z powodu atmosfery ziemskiej, z Księżyca nie ma koloru niebieskiego.
'a a ha sha sa ma
Heaven holds a place for those who pray
When all are one and one is all To be a rock and not to roll
Awatar użytkownika
Monika
Posty: 330
Rejestracja: śr paź 01, 2003 11:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ośrodek w górach

Nieprzeczytany post autor: Monika »

DroL pisze:Dziękuję...jednak to trochę smutne,że oprócz Wilgi nie istnieje w polsce żadne miejsce gdzie można odbyć odosobnienie.Czy nie jest to tak, że nie ma tak naprawdę osób gotowych do odbycia takiego odosobnienia. Czy jest na forum ktoś kto odbył dłuższe odosobnienie ?
Zapewne jest :hyhy:
W Wildze tez mozna odbyc dluzsze odosobnienie - szczegolnie zima jest pusto i po wylaczniu telefonu nikt ci nie bedzie przeszkadzal.
Monika
DroL

Re: Ośrodek w górach

Nieprzeczytany post autor: DroL »

Monika pisze:
DroL pisze:Dziękuję...jednak to trochę smutne,że oprócz Wilgi nie istnieje w polsce żadne miejsce gdzie można odbyć odosobnienie.Czy nie jest to tak, że nie ma tak naprawdę osób gotowych do odbycia takiego odosobnienia. Czy jest na forum ktoś kto odbył dłuższe odosobnienie ?
Zapewne jest :hyhy:
W Wildze tez mozna odbyc dluzsze odosobnienie - szczegolnie zima jest pusto i po wylaczniu telefonu nikt ci nie bedzie przeszkadzal.
Witam ponownie
OK będe o tym pamiętał
michał
Posty: 51
Rejestracja: wt sty 23, 2007 11:53

Re: Ośrodek w górach

Nieprzeczytany post autor: michał »

Witam
pawel pisze:osrodków w Polsce jest wiele, choc nie-bon
np. osrodek Kagyu w Grabniku, ośrodek Czime Rigdzina (nie pamiętam gdzie)
Osrodek "Drophan Ling" Khordong Tercziena Tulku Czime Rigdzina Rinpocze znajduje sie
w miejscowości Darnków niedaleko Kudowy Zdrój.

Pzdr.
M.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Buddyzm Bon”