Szukam promotora

dyskusje i rozmowy

Moderator: Har-Dao

Isidatta
Posty: 370
Rejestracja: czw maja 17, 2007 13:23
Lokalizacja: Paragwaj
Kontakt:

Szukam promotora

Nieprzeczytany post autor: Isidatta »

Poszukuje doktora, którzy zgodzilby sie byc promotorem mojej pracy doktorskiej na Otwartym Uniwersytecie w Barcelonie (Universitat Oberta de Katalunya). Nie znajduje tam bowiem specjalisty w dziedzinie, w której chce pisac, a Uniwersytet w takich sytuacjach jest otwarty na promotorów z zewnatrz.

Doktorat ten jest interdyscyplinarny w dziedzinie Spoleczenstwa Informacji i Wiedzy (Society of Knowledge and Information znana tez ta dziedzina po prostu jako Informational Society, w sensie spoleczenstwa post-industrialnego).

Moim zamierzeniem jest przedstawic cos zwiazanego z wykorzystaniem nowych technologii w nauczaniu dhammy i/lub medytacji buddyjskiej (tutaj wlasnie daje sie odczuc brak specjalisty w Barcelonie). Powinien by byc wiec to najlepiej specjalista w dziedzinie socjologii religii. Nie musi byc wcale hiszpansko jezyczny, jako ze doktorat jest prowadzony w trzech jezykach: katalunskim, hiszpanskim i angielskim.

Caly ten proces moze sie odbywac wylacznie za posrednictwem Internetu i wymagana bylaby obesnosc mojego promotora w Barcelonie raz tylko, na obronie (w tym wypadku, oczywiscie zejelibysmy sie pokryciem kosztów).

Z góry dziekuje za jakikolwiek kontakt
If our mind is good & virtous it is happy. There's a smile in our heart (Ajahn Chah).
www.antonbaron.com
Awatar użytkownika
moi
Posty: 4728
Rejestracja: śr sie 09, 2006 17:01
Płeć: kobieta
Tradycja: Zen Soto (sangha Kanzeon)
Lokalizacja: Dolny Ślask

Re: Szukam promotora

Nieprzeczytany post autor: moi »

Isidatta pisze:Poszukuje doktora
Rozumiem, że sam tytuł doktora (np.) nauk humanistycznych, itd raczej nie wystarczy - musi być ktoś -co najmniej- z habilitacją - w przełożeniu na stopnie i tytuły naukowe, stosowane w Polsce?
Isidatta
Posty: 370
Rejestracja: czw maja 17, 2007 13:23
Lokalizacja: Paragwaj
Kontakt:

Re: Szukam promotora

Nieprzeczytany post autor: Isidatta »

ja mam wrazenie, ze doktor. Ale zapytam na uczelni
If our mind is good & virtous it is happy. There's a smile in our heart (Ajahn Chah).
www.antonbaron.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Buddyzm Theravada”