Prośba o pomoc dla Ven. Nyogena

odosobnienia, wykłady i webcasty nauczycieli

Moderator: iwanxxx

ODPOWIEDZ
labdryn
konto zablokowane
Posty: 136
Rejestracja: pt lip 09, 2010 05:41
Tradycja: Mahajana

Prośba o pomoc dla Ven. Nyogena

Post autor: labdryn »

Jak wiecie Japonia dotknięta została największym kataklizmem od czasów II-giej Wojny światowej. Jednym z miast, które najbardziej ucierpiało jest Sendai, w którym od ponad 20 lat mieszkają nasi przyjaciele, mnich zen Nyogen Nowak i Ewa Hadydoń. Ich dom jeszcze stoi, ale dach jest już przesunięty, a ściana wybrzuszona. Trzęsienia trwają i szanse na to, że dom przetrwa są znikome. Nyogen i Ewa cudem przeżyli, ale ich przyszłość stoi pod dużym znakiem zapytania. Być może wrócą do Polski, być może zostaną, ale w każdym z tych wariantów będzie im potrzebna pomoc finansowa.

Bardzo prosimy o przekazywanie datków na ten cel na konto Misji Buddyjskiej we Wrocławiu: 78213000042001023353210001 (Volkswagen Bank Polska S.A.) koniecznie zaznaczając w tytule przelewu: "Darowizna dla Nyogena i Ewy". Z góry serdecznie dziękujemy!
Więcej o Cz. Nyogenie: http://zendust.net/pages_pl/nyogen.html
:pray:
Awatar użytkownika
AHuli
Posty: 489
Rejestracja: sob mar 12, 2011 19:58
Płeć: kobieta
Tradycja: kamtzang, krypto ningmapa
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: Prośba o pomoc dla Ven. Nyogena

Post autor: AHuli »

Witam
Moja, koleżanka, która mieszka w Irlandii chciałaby pomóc, ale nie wie jak może wpłacić na polskie konto pieniądze z zagranicy, może ktoś by mi podpowiedział?

A tutaj możecie przeczytać o poruszanej sprawie.
http://mahajana.net/node/347
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3577 ... ystko.html
Nie zostawisz samsary, odrzucając ją - wyzwolisz ją wewnętrznie, pozwalając jej być. Twe próby wyleczenia się z nieszczęść nie przyniosły ci ulgi, ulgę przynosi rozluźnienie i pozostawienie rzeczy takimi, jakie są.
Awatar użytkownika
Karinos
Posty: 731
Rejestracja: czw cze 17, 2010 19:20
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Wadżrajana
Lokalizacja: Dublin/Irlandia

Re: Prośba o pomoc dla Ven. Nyogena

Post autor: Karinos »

AHuli pisze:Witam
Moja, koleżanka, która mieszka w Irlandii chciałaby pomóc, ale nie wie jak może wpłacić na polskie konto pieniądze z zagranicy, może ktoś by mi podpowiedział?
to bardzo dziwne pytanie ...
idziesz zakladasz konto w AIB, albo jakimkolwiek innym irlandzkim banku i robisz darmowy przelew zagraniczny (darmowy jest w AIB) na jakikolwiek rachunek na swiecie chcesz ... to zupelnie nic trudnego.
ja sam robie takie przelewy kilka razy w miesiacu ze swojego komputera na dodatek - internet banking.
do Polski przelew idzie 2 dni, czsami 3 jesli jest to koncowka miesiaca
Awatar użytkownika
AHuli
Posty: 489
Rejestracja: sob mar 12, 2011 19:58
Płeć: kobieta
Tradycja: kamtzang, krypto ningmapa
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: Prośba o pomoc dla Ven. Nyogena

Post autor: AHuli »

Dzięki Karinos
:pray:

Ja mieszkam w Polsce, nigdy się tym nie interesowałam jak zrobić przelew z Irska. Nie wiem dlaczego ona nie wie. Może dlatego że jest blondynką, a zmyliła mnie farbując się na czarno :89:
Przekaże jej to co napisałeś bo sprawa jest tego warta.
Nie zostawisz samsary, odrzucając ją - wyzwolisz ją wewnętrznie, pozwalając jej być. Twe próby wyleczenia się z nieszczęść nie przyniosły ci ulgi, ulgę przynosi rozluźnienie i pozostawienie rzeczy takimi, jakie są.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”