W intencji zmarłej kotki Koberci

Miejsce, gdzie możecie zamieszczać prośby o praktykę, mantrę, czy modlitwę w intencji...
Awatar użytkownika
Niki
Posty: 2
Rejestracja: wt lut 01, 2022 21:27
Płeć: kobieta
Tradycja: nieokreślona
Lokalizacja: Katowice

W intencji zmarłej kotki Koberci

Nieprzeczytany post autor: Niki »

Witam, chciałam Was prosić o wsparcie w intencji mojej zmarłej kotki Koberci. Była moim ukochanym Słoneczkiem, bratnią duszą. Miała ciężki żywot. Adoptowałam ją ze schroniska gdy miała jakieś 1-2 lata, gdy skończyła 7 lat walczyliśmy z nowotworem listwy mlecznej, potem siadła jej trzustka, doszła nadczynność tarczycy, w 2021r. na trzeciej powiece również pojawiła się zmiana nowotworowa, którą musieliśmy usunąć razem z oczkiem, siadły nerki. Kiedy już wydawało się że idzie ku lepszemu bo wyniki krwi były dobre, w grudniu zeszłego roku tuż przed wigilią pojawiły się ataki padaczki. Od tego czasu co chwilę wszystko szwankowało po kolei, pojawiły się ropnie od zastrzyków. Kobercia w swojej ostatniej dobie życia nie była wstanie się już sama poruszać, wszystko sprawiało jej ból, nawet sen sprawiał jej trudność. Ostatnią noc spędziłyśmy jak zwykle przytulone do siebie. Z wielkim bólem serca po rozmowie z weterynarzem zdecydowałam się ją uśpić 7 stycznia. Mam nadzieję, że jej kolejne życie będzie pełne miłości i zdrowia, niech idzie ku lepszemu.

Obrazek
Awatar użytkownika
kunzang
Admin
Posty: 12729
Rejestracja: pt lis 14, 2003 18:21
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon
Lokalizacja: zantyr

Re: W intencji zmarłej kotki Koberci

Nieprzeczytany post autor: kunzang »

witaj
Niki pisze: czw lut 03, 2022 22:04 (...) niech idzie ku lepszemu.
niech się wyzwoli.

pozdrawiam
:14:
.
dane :580:
Awatar użytkownika
booker
Posty: 10090
Rejestracja: pt mar 31, 2006 13:22
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Yungdrung Bön
Lokalizacja: Londyn/Wałbrzych

Re: W intencji zmarłej kotki Koberci

Nieprzeczytany post autor: booker »

Najlepszego dla Was obojga. :namaste:
"Bądź buddystą, albo bądź buddą."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gompa”