Buddyści z Poznania

pytania o sangi - oraz nawiązanie kontaktu z ludźmi - w różnych miastach
Awatar użytkownika
sweet88
Posty: 40
Rejestracja: śr gru 31, 2008 14:32
Tradycja: nie do końca sprecyzowana
Lokalizacja: Poznań

Buddyści z Poznania

Nieprzeczytany post autor: sweet88 »

Piszę ponieważ po pierwsze chciałam się przywitać-jestem nowa na tym forum :)
Po drugie chciałam się spytać czy są tu może buddyści/buddystki diamentowej drogi z Poznania? Mam zamiar wybrać się do ośrodka i chciałam się dowiedzieć jak mniej więcej to wygląda w Poznaniu a poza tym jakoś nie mam odwagi iść sama i miałam nadzieję, że poznam kogoś kto miałby chęć wybrać się ze mną :P

Jeśli umieściłam ten temat w złym miejscu to z góry przepraszam :)

Pozdrawiam wszystkich :D
Tak jak z wielkiej sterty kwiatów można zrobić wiele girland, tak tez ten, kto urodził się śmiertelnym, winien dokonać wielu dobrych czynów.

Dp.53
Awatar użytkownika
kunzang
Admin
Posty: 12729
Rejestracja: pt lis 14, 2003 18:21
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon
Lokalizacja: zantyr

Re: Buddyści z Poznania

Nieprzeczytany post autor: kunzang »

sweet88 pisze:Piszę ponieważ po pierwsze chciałam się przywitać-jestem nowa na tym forum :)
Witamy na forum Sweet88 :)
Jeżeli chcesz możesz przywitać się w tym wątku: http://forum.medytacja.net/viewtopic.ph ... &start=220
.
dane :580:
Awatar użytkownika
sweet88
Posty: 40
Rejestracja: śr gru 31, 2008 14:32
Tradycja: nie do końca sprecyzowana
Lokalizacja: Poznań

Re: Buddyści z Poznania

Nieprzeczytany post autor: sweet88 »

Dziękuję :)
Teraz liczę na to, że ktoś z Poznania wypowie się w tym temacie :D Pozdrawiam :)
Tak jak z wielkiej sterty kwiatów można zrobić wiele girland, tak tez ten, kto urodził się śmiertelnym, winien dokonać wielu dobrych czynów.

Dp.53
Awatar użytkownika
jw
Senior User
Posty: 2151
Rejestracja: śr lip 30, 2003 22:46
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Tradycja Rogatego Buddy ;)
Kontakt:

Re: Buddyści z Poznania

Nieprzeczytany post autor: jw »

O ile ktoś taki z Poznania tutaj bywa :)

Prościej jest być może napisać/zadzwonić bezpośrednio do ośrodka:
http://poznan.buddyzm.pl/pages/kontakt.php

albo najzwyczajniej przyjść o podanych na www godzinach i powiedzieć prowadzącemu medytację, że chcesz się czegoś dowiedzieć o tej szkole i praktyce, ponieważ jesteś pierwszy raz. Jeśli nie masz odwagi iść sama i nikogo, kto towarzyszyłby tobie nie znajdziesz, spróbuj potraktować wizytę jako praktykę rozwijającą twoją własną nieustraszoność, a wszelkie oczekiwania po prostu zostaw w domu ;)
http://www.rogatybudda.pl
Wszystko, co napisałem powyżej wyraża wyłącznie moje prywatne opinie, chyba że zostało to WYRAŹNIE zaznaczone inaczej. Nikt nie musi się z nimi zgadzać.
Awatar użytkownika
sweet88
Posty: 40
Rejestracja: śr gru 31, 2008 14:32
Tradycja: nie do końca sprecyzowana
Lokalizacja: Poznań

Re: Buddyści z Poznania

Nieprzeczytany post autor: sweet88 »

Dziękuję za radę :)
Też o tym myślałam, żeby praktykować odwagę :D Kurczę, mówisz, że jestem to jedyną osobą z Poznania? :P No niemożliwe :D
Boję się po prostu jak inni na mnie zareagują, że nie będę wiedziała co mam robić, jak się zachować itd. ale jeśli rzeczywiście nikt chętny się nie znajdzie to będę musiała wybrać się sama...
Tak jak z wielkiej sterty kwiatów można zrobić wiele girland, tak tez ten, kto urodził się śmiertelnym, winien dokonać wielu dobrych czynów.

Dp.53
Awatar użytkownika
jw
Senior User
Posty: 2151
Rejestracja: śr lip 30, 2003 22:46
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Tradycja Rogatego Buddy ;)
Kontakt:

Re: Buddyści z Poznania

Nieprzeczytany post autor: jw »

sweet88 pisze:nie będę wiedziała co mam robić, jak się zachować itd.
Mniemam, że jesteś w miarę zrównoważoną emocjonalnie osobą, więc wystarczy, że będziesz zachowywać się normalnie, tak jak zwykle się zachowujesz :)

To naturalne, że będąc pierwszy raz w nowym miejscu, poznając nowe osoby, część ludzi czuje się lekko spięta - skoro jest to naturalne, zatem nie ma potrzeby obawiać się tego wewnętrznego napięcia. Zaakceptuj fakt, że takie uczucie może się pojawić. To sposób, na to żeby je poznać i oswoić. Wtedy przestaniesz się obawiać jego obecności.
http://www.rogatybudda.pl
Wszystko, co napisałem powyżej wyraża wyłącznie moje prywatne opinie, chyba że zostało to WYRAŹNIE zaznaczone inaczej. Nikt nie musi się z nimi zgadzać.
Awatar użytkownika
sweet88
Posty: 40
Rejestracja: śr gru 31, 2008 14:32
Tradycja: nie do końca sprecyzowana
Lokalizacja: Poznań

Re: Buddyści z Poznania

Nieprzeczytany post autor: sweet88 »

Dziękuję za rady :*
ahhh...tak wiele muszę się jeszcze nauczyć...
Tak jak z wielkiej sterty kwiatów można zrobić wiele girland, tak tez ten, kto urodził się śmiertelnym, winien dokonać wielu dobrych czynów.

Dp.53
Impertynent
Posty: 11
Rejestracja: śr wrz 26, 2012 21:54
Płeć: mężczyzna
Tradycja: brak

Re: Buddyści z Poznania

Nieprzeczytany post autor: Impertynent »

I jak byłaś w tej sandze w Poznaniu koleżanko ?? Bo ja zamierzam się tam właśnie wybrać niedługo i dowiedzieć się czegoś na temat praktyki
Awatar użytkownika
GreenTea
ex Global Moderator
Posty: 4530
Rejestracja: czw mar 19, 2009 22:04
Płeć: kobieta
Tradycja: Vajrayana

Re: Buddyści z Poznania

Nieprzeczytany post autor: GreenTea »

Impertynent pisze:I jak byłaś w tej sandze w Poznaniu koleżanko ?? Bo ja zamierzam się tam właśnie wybrać niedługo i dowiedzieć się czegoś na temat praktyki
Cześć,
Sweet88 napisała to prawie 4 lata temu ;)

pozdrawiam, gt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt”