kontakt we wrocławiu

pytania o sangi - oraz nawiązanie kontaktu z ludźmi - w różnych miastach
vanillasky
Posty: 4
Rejestracja: pn wrz 09, 2013 15:40
Płeć: mężczyzna
Tradycja: mahajana

kontakt we wrocławiu

Nieprzeczytany post autor: vanillasky »

witam.
od paru lat interesuje sie buddyzmem theravada i mahajana. praktykuje także medytację głównie metta, oddechu i vipassany.
zwracam się z prośbą do kogoś we wrocławiu, która ma praktykę z wyżej wymienionych tematach i miałaby ochotę, możliwość spotkać się i porozmawiać na niektóre tematy dotyczące nauki i praktyki.

proszę o kontakt na priv.
z góry dziękuję.
pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
iwanxxx
Admin
Posty: 5373
Rejestracja: pn lis 17, 2003 13:41
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Buddhadharma
Lokalizacja: Toruń

Re: kontakt we wrocławiu

Nieprzeczytany post autor: iwanxxx »

Witamy na forum :)

Wiesz na forum zapewne jest parę osób z Wrocławia i być może ktoś Ci odpowie, ale wydaje mi się, że właściwą drogą byłoby użyć Google'a, znaleźć ośrodki i do nich się przejść. W drugą stronę możesz się nie doczekać ;)

Pzdr
Piotr
vanillasky
Posty: 4
Rejestracja: pn wrz 09, 2013 15:40
Płeć: mężczyzna
Tradycja: mahajana

Re: kontakt we wrocławiu

Nieprzeczytany post autor: vanillasky »

Witam.
Dzięki za odpowiedź. Niestety, nie znalazłem ośrodków we Wrocławiu, gdzie te pratykowane są te praktyki. Wydzwaniałem też trochę i nic z tego... Może wyjątkowo źle szukałem, ale może tutaj ktoś mi wskaże właściwe miejsce...

Pozdrawiam.
iwanxxx pisze:Witamy na forum :)

Wiesz na forum zapewne jest parę osób z Wrocławia i być może ktoś Ci odpowie, ale wydaje mi się, że właściwą drogą byłoby użyć Google'a, znaleźć ośrodki i do nich się przejść. W drugą stronę możesz się nie doczekać ;)

Pzdr
Piotr
Awatar użytkownika
AHuli
Posty: 489
Rejestracja: sob mar 12, 2011 19:58
Płeć: kobieta
Tradycja: kamtzang, krypto ningmapa
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: kontakt we wrocławiu

Nieprzeczytany post autor: AHuli »

Cześć jestem z Wro ale chyba Wadźrajana cię nie interesuje? Jakby co pisz na priva :) Pozdrawiam.
Nie zostawisz samsary, odrzucając ją - wyzwolisz ją wewnętrznie, pozwalając jej być. Twe próby wyleczenia się z nieszczęść nie przyniosły ci ulgi, ulgę przynosi rozluźnienie i pozostawienie rzeczy takimi, jakie są.
Babetka
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 21, 2015 14:33
Płeć: kobieta
Tradycja: buddyzm tybetański

Re: kontakt we wrocławiu

Nieprzeczytany post autor: Babetka »

Mam nadzieję, że ten wątek jest jeszcze aktualny?
Jeśli tak, proszę o informacje, czy udało sie faktycznie jakąś minisanghę wroclawską stworzyć?:)
Awatar użytkownika
Diamentum
Posty: 1026
Rejestracja: ndz mar 30, 2014 07:10
Płeć: kobieta
Tradycja: Szkoła Zen Kwan Um
Lokalizacja: Warszawa

Re: kontakt we wrocławiu

Nieprzeczytany post autor: Diamentum »

Witaj na forum Babetka,
może tutaj znajdziesz coś dla siebie interesującego http://www.amitaba.republika.pl/osrodki_buddyjskie.html.
Wrocławska lista wydaje się być aktualna, tzn. wszystkie podane linki prowadzą do aktywnych stron. Powodzenia :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt”