Prośba

Miejsce, gdzie możecie zamieszczać prośby o praktykę, mantrę, czy modlitwę w intencji...
Awatar użytkownika
Zamir
konto zablokowane
Posty: 119
Rejestracja: śr cze 01, 2011 15:11
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Pogaństwo

Prośba

Nieprzeczytany post autor: Zamir »

Nie ma nerwów by spokojnie wdawać się w szczegóły,opisywać co i jak,dlatego powiem krótko
jestem...ja i moja rodzina,jesteśmy niszczeni przez byłych UBeków i ich potomków na dzień dzisiejszy obejmujących wysokie stanowiska w sądach,prokuraturze,policji itd.
Po znajomości za pieniądze,niszczą nas psychicznie i fizycznie...
Jeżeli ktokolwiek czuje w sobie siłę oraz chęci i posiada wystarczającą moc aby jakoś zaradzić tej niesprawiedliwości i bezprawiu to ja poproszę o pomoc.

Tutaj chodzi o wsparcie zarówno duchowe(ponieważ ze zmartwień i problemów wynika obniżona chęć do życia i choroby,lawinowo jedna za drugą a to z kolei tworzy kolejne problemy) jak i fizyczne czyli...nie tylko o siłę do walki proszę ale głównie o wyeliminowanie tej siły u wrogów by nie musieć z nimi walczyć.
"Gdy nowa religia rozprzestrzenia się w jakiejś kulturze,wspiera swój rozwój zniesławianiem rdzennej,zachęcając do jej całkowitego odrzucenia"
Awatar użytkownika
booker
Posty: 10090
Rejestracja: pt mar 31, 2006 13:22
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Yungdrung Bön
Lokalizacja: Londyn/Wałbrzych

Re: Prośba

Nieprzeczytany post autor: booker »

Nadchodzaca praktyka z mej strony w intencji poprawy sytuacji Twojej rodziny i tych, ktorzy Wam niesprzyjaja.
"Bądź buddystą, albo bądź buddą."
Awatar użytkownika
LordD
Posty: 2542
Rejestracja: czw sie 31, 2006 09:12
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Karma Kamtsang
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Prośba

Nieprzeczytany post autor: LordD »

Om Ah Hum Wadżra Guru Padma Siddhi Hum
Obrazek

Taką jakąś intuicję mam, że Guru Rinpoche może być tu pomocny. ;)
Awatar użytkownika
Zamir
konto zablokowane
Posty: 119
Rejestracja: śr cze 01, 2011 15:11
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Pogaństwo

Re: Prośba

Nieprzeczytany post autor: Zamir »

Dzięki,mam nadzieję że teraz coś się zacznie zmieniać w naszym życiu i dla odmiany układać.
Jeśli nic się nie zmieni to przy obecnym postępowaniu,za kilka miesięcy może się okazać że będziemy mieć sądowy zakaz wychodzenia z domu,żeby sąsiadów nie drażnić obecnością na własnej posesji.W sumie,przestrzeń życiowa z dnia na dzień stopniowo nam się zawęża.
Taką jakąś intuicję mam, że Guru Rinpoche może być tu pomocny.
Znaczy co?To jest mantra dla mnie?Chętnie coś bym pomantrował zamiast bezczynnie siedzieć i czekać.
"Gdy nowa religia rozprzestrzenia się w jakiejś kulturze,wspiera swój rozwój zniesławianiem rdzennej,zachęcając do jej całkowitego odrzucenia"
Awatar użytkownika
amogh
Posty: 3535
Rejestracja: pt mar 21, 2008 20:16
Płeć: mężczyzna
Tradycja: hołd nie-nazwanemu
Lokalizacja: piwnica Auerbacha

Re: Prośba

Nieprzeczytany post autor: amogh »

Znaczy co?To jest mantra dla mnie?Chętnie coś bym pomantrował zamiast bezczynnie siedzieć i czekać.
OM AMOGHASIDDHI AH
Awatar użytkownika
Niedooswiecony
Posty: 143
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 14:44
Tradycja: DD

Re: Prośba

Nieprzeczytany post autor: Niedooswiecony »

O! już wiem skąd Cię znam :) Shamanika :P
Awatar użytkownika
Zamir
konto zablokowane
Posty: 119
Rejestracja: śr cze 01, 2011 15:11
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Pogaństwo

Re: Prośba

Nieprzeczytany post autor: Zamir »

Uwierz mi(abo nie,jak tam chcesz :D )shamanika to był pewien okres mnie który przeszedłem i teraz jestem w nowym...nie żebym się wstydził,po prostu co było a nie jest nie pisze się w rejestr.
"Gdy nowa religia rozprzestrzenia się w jakiejś kulturze,wspiera swój rozwój zniesławianiem rdzennej,zachęcając do jej całkowitego odrzucenia"
Awatar użytkownika
iwanxxx
Admin
Posty: 5373
Rejestracja: pn lis 17, 2003 13:41
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Buddhadharma
Lokalizacja: Toruń

Re: Prośba

Nieprzeczytany post autor: iwanxxx »

Zamir pisze:Dzięki,mam nadzieję że teraz coś się zacznie zmieniać w naszym życiu i dla odmiany układać.
Jeśli nic się nie zmieni to przy obecnym postępowaniu,za kilka miesięcy może się okazać że będziemy mieć sądowy zakaz wychodzenia z domu,żeby sąsiadów nie drażnić obecnością na własnej posesji.W sumie,przestrzeń życiowa z dnia na dzień stopniowo nam się zawęża.
Prawnika wynajmijcie.

Pzdr
Piotr
Awatar użytkownika
LordD
Posty: 2542
Rejestracja: czw sie 31, 2006 09:12
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Karma Kamtsang
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Prośba

Nieprzeczytany post autor: LordD »

Zamir pisze:Znaczy co?To jest mantra dla mnie?Chętnie coś bym pomantrował zamiast bezczynnie siedzieć i czekać.
No tak. To jest Budda, który szczególnie związany jest z przezwyciężaniem i transformacją negatywnych sił. 10 lipca jest dzień tego Buddy, przepowiedział on, że w te szczególne dni recytacja tej mantry oraz 7linijkowej modlitwy jest szczególnie korzystna.
Awatar użytkownika
stepowy jeż
Senior User
Posty: 1852
Rejestracja: pn paź 23, 2006 18:58
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Dzogczen, Zen

Re: Prośba

Nieprzeczytany post autor: stepowy jeż »

A mógłbyś opisać choć troszeczkę o co chodzi, bo nie bardzo rozumiem dlaczego UBekom przeszkadza nowa wiara. No chyba, że w niedzielę kosicie trawnik lub jakieś głośne rytuały obchodzicie w dni wolne od pracy ;) A może po prostu macie pecha i trafiliście na "złych" ludzi :nonie:

pzdr
Awatar użytkownika
Zamir
konto zablokowane
Posty: 119
Rejestracja: śr cze 01, 2011 15:11
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Pogaństwo

Re: Prośba

Nieprzeczytany post autor: Zamir »

Post ubecji nie przeszkadza nowa wiara,tu zupełnie nie o religię chodzi.
Zresztą jaka nowa wiara?Pogaństwo to stara wiara :D

Chodzi o zwykłe złodziejstwo.Ktoś ma ziemię od pokoleń(czytaj my),komuś by się przydała ta ziemia (czytaj im),więc sobie zrobili tak,że opłacili kogo trzeba i teraz to co zawsze było nasze,nagle stało się ich własnością
a my jesteśmy karani za to że chodząc po swoim placu,naruszamy ich stan posiadania i prywatność.
Wiara nie ma z tym nic wspólnego,chociaż prawdę mówiąc zbieram się powoli do wybudowania małego chramu/gompy ;) i podejrzewam że lokalna społeczność będzie strasznie niepocieszone gdy zobaczą coś takiego za oknem.
Dlatego zanim podejmę jakiekolwiek starania,chciałbym mieć po swojej stronie wszystkie okoliczne duchy oraz te mniej okoliczne :D krótko mówiąc,wszelkie związane z tym kontynentem.Dlaczego to takie ważne?
Ponieważ to ma być miejsce spotkań pogan i nie tylko,a nie jakiejś jednej grupy wybranej ;) która ma misję nawrócenia ludzkości.
Chciałbym aby to był taki...punkt symboliczny gdzie mogli by się w przyszłości spotkać Dalajlama i Kahuni razem z Hellenistami,Druidami,Asatryjczykami i Rodzimowiercami Słowiańskimi w trakcie obchodów czterech najważniejszych świąt związanych z przesileniem letnim,zimowym itd.
Wystrój i symbolika jak najbardziej Słowiańska,żadne muliti,zresztą mniejsza o to,nie o tym jest ten wątek...a może?Jakaś modlitwa w intencji?Żeby każdy duch który skorzysta na praktykach osób zebranych w chramie,wspierał powstawanie tego chramu i chronił zainteresowanych nim,co leży w ich własnym(duchów)interesie...poniekąd.Już o tym rozmawialiśmy że duch chroni głównie tego kto złożył przysięgę że oświeci każdą czującą istotę,w pierwszej kolejności właśnie ducha/y opiekuńcze.

Jakby na to nie patrzeć,potrzebna mi jest ziemia.Muszę mieć miejsce na chram oraz drzewa,chcę zrobić coś w rodzaju słowiańskiego parku gdzie można będzie zwyczajnie przyjść i pospacerować,pomedytować wśród zwierząt,z daleka od miasta.
Najpierw muszę mieć granicę wyznaczoną przez państwo żeby już nikt nie mógł przyjść z ryjem i pięściami w obstawie funkcjonariuszy i robić co mu się podoba u mnie w domu.
Państwo jest bezsilne na ten moment,układy układziki górą.Gorzej niż w PRLu.
Przez cały okres komunizmu mieliśmy 100% tego co nasze ,teraz jest lepiej bo komuna upadła,ludzie są wolni,nieskrępowani niczym,każdy może nas bezkarnie okradać,albo pobić we własnym domu i postępowanie się umarza z braku dowodów,tylko dlatego że rodzinka jest z "tradycjami"(dziadkowie z UB).Dowodem nie jest nawet to że winny przyznaje się do winy(niechcący),przy świadkach,na sali sądowej,bo jest kompletnym debilem!!!Sąd nie zwraca na to uwagi bo po co,jeszcze nas opieprza i do głosu nie dopuszcza,każe 80 letniej kobiecie zeznawać szybciej ponieważ nie ma czasu,sąd się spieszy.Mamy pokrywać jakieś koszty tego że ktoś coś gdzieś zrobił,jakiś"ekspert" sobie coś zmierzył,człowiek wynajęty przez kogoś tam,o czym nawet nie wiedzieliśmy...ehh,nie chce mi się już pisać bo kurwicy dostaję gdy o tym myślę.Nasze zeznania i telefoniczne zgłoszenia dziwnym trafem wyparowują i nie ma ich na komendzie.
Już nawet nie wspominam o podrabianiu dokumentów i pieczątek oraz podszywaniu się pod urzędnika państwowego.
"Gdy nowa religia rozprzestrzenia się w jakiejś kulturze,wspiera swój rozwój zniesławianiem rdzennej,zachęcając do jej całkowitego odrzucenia"
Awatar użytkownika
iwanxxx
Admin
Posty: 5373
Rejestracja: pn lis 17, 2003 13:41
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Buddhadharma
Lokalizacja: Toruń

Re: Prośba

Nieprzeczytany post autor: iwanxxx »

Zamir pisze:Przez cały okres komunizmu mieliśmy 100% tego co nasze ,teraz jest lepiej bo komuna upadła,ludzie są wolni,nieskrępowani niczym,każdy może nas bezkarnie okradać,albo pobić we własnym domu i postępowanie się umarza z braku dowodów,tylko dlatego że rodzinka jest z "tradycjami"(dziadkowie z UB).Dowodem nie jest nawet to że winny przyznaje się do winy(niechcący),przy świadkach,na sali sądowej,bo jest kompletnym debilem!!!Sąd nie zwraca na to uwagi bo po co,jeszcze nas opieprza i do głosu nie dopuszcza,każe 80 letniej kobiecie zeznawać szybciej ponieważ nie ma czasu,sąd się spieszy.
Zawsze jak ktoś mi takie historię opowiada pytam - pieliście adwokata/radcę, czy jak rasowy Polak postanowiliście na tym oszczędzić?
Awatar użytkownika
Zamir
konto zablokowane
Posty: 119
Rejestracja: śr cze 01, 2011 15:11
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Pogaństwo

Re: Prośba

Nieprzeczytany post autor: Zamir »

pieliście
..hmmm...nie wiem co to pieliść ;) ale adwokata mieliśmy,dostał kasę,odbyły sie dwie sprawy,nagle rozłozył ręce że niby jest bezsilny.
Tak jakby ktoś go odwiedził i wyjaśnił że rację ma jedna ze stron i nie jesteśmy to my :/
Wcześniej po zapoznaniu się z dokumentami był pewny że przy takich dowodach sprawa się rozstrzygnie w ciagu miesiąca.
Nagle zmienił zdanie,ot tak.Da się da się..o,nie da się.
"Gdy nowa religia rozprzestrzenia się w jakiejś kulturze,wspiera swój rozwój zniesławianiem rdzennej,zachęcając do jej całkowitego odrzucenia"
Awatar użytkownika
stepowy jeż
Senior User
Posty: 1852
Rejestracja: pn paź 23, 2006 18:58
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Dzogczen, Zen

Re: Prośba

Nieprzeczytany post autor: stepowy jeż »

Dzięki za wyjaśnienia, ze swojej strony zrobię praktykę w intencji dobrego rozwiązania się Twojej sprawy :shake2:

pzdr
Awatar użytkownika
kunzang
Admin
Posty: 12729
Rejestracja: pt lis 14, 2003 18:21
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon
Lokalizacja: zantyr

Re: Prośba

Nieprzeczytany post autor: kunzang »

off został wydzielony tutaj - pytania Zamira
.
dane :580:
Awatar użytkownika
Sadayoshi
Posty: 216
Rejestracja: pn paź 30, 2006 18:32
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Karma Kagyu
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Kontakt:

Re: Prośba

Nieprzeczytany post autor: Sadayoshi »

Skąd jesteś Zamir? Jeśli z okolic Warszawy, to mogę polecić ci całkiem porządną prawniczkę
Awatar użytkownika
LordD
Posty: 2542
Rejestracja: czw sie 31, 2006 09:12
Płeć: mężczyzna
Tradycja: Karma Kamtsang
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Prośba

Nieprzeczytany post autor: LordD »

Sadayoshi pisze:Skąd jesteś Zamir? Jeśli z okolic Warszawy, to mogę polecić ci całkiem porządną prawniczkę
Może nie każdy ma fundusze na dobrego prawnika; pewnie też nie każdy ma fundusze na jakiegokolwiek prawnika.
Awatar użytkownika
stworzenie
Posty: 1034
Rejestracja: śr maja 28, 2008 21:24
Płeć: kobieta
Tradycja: bon
Lokalizacja: Reda

Re: Prośba

Nieprzeczytany post autor: stworzenie »

Kontynuacja dyskusji, która dawno przestała być praktyką w intencji: tu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gompa”